"Kapitono taksi" - patikimas taksi Nidoje bei visoje Neringoje

Kapitono taksi - patikimas taksi Nidoje bei visoje Neringoje - 1

Atnaujinta 2024 m. vasario mėn. 23 d.

Sveiki atvykę į Kapitono taksi - patikimiausią Nidos taksi!

Mūsų komanda yra įsikūrusi šiame nuostabiame kurorte ir teikia aukščiausios kokybės taksi paslaugas visiems mūsų klientams.

Kodėl mes?

Jei jums reikia patikimo ir patogaus taksi Nidoje, Preiloje, Pervalkoje ar Juodkrantėje, Kapitono taksi yra geriausias pasirinkimas!

Mes siūlome aukščiausios kokybės taksi paslaugas kiekvienam mūsų klientui, o mūsų patyrę vairuotojai žino kiekvieną kampelį Neringoje.
Kapitono taksi vairuotojai – tikri Neringos mylėtojai ir kiekvieną kampelį žino kaip savo namus. Todėl net, jeigu ir nežinote, ką galima pamatyti Neringoje, jie mielai Jums patars! O jeigu jau turite susiplanavę visų lankytinų objektų sąrašą, užteks tik pasakyti, kur norite nuvažiuoti, o paskui atsipalaidavę galėsite mėgautis kelione, nes žinosite, kad būsite nuvežti sklandžiai – pačiais tiesiausiais ir greičiausiais maršrutais.

Mes Nidos taksi paslaugų lyderiai. Mus išsikviesti galite būdami įvairiuose Neringos kampeliuose: Nidoje, Preiloje, Pervalkoje ar Juodkrantėje. Esame pasiryžę Jums pristatyti Neringą iš pačių įspūdingiausių jos pusių: Nidoje galime nuvežti prie pat didžiosios Parnidžio kopos, taip pat pasirūpinsime, kad neliktumėte neišvydę daug dėmesio sulaukiančio Saulės laikrodžio ar kelią nušviečiančio švyturio ant Urbo kalno. Jeigu mūsų klientai Nida jau atsigerėjo ir nori aplankyti kitas gražiausias Neringos vietas, rekomenduojame kartu su mūsų vairuotojais nuvykti prie Vecekrugo kopos, esančios tarp Preilos ir Nidos. Na, ir, žinoma, kaipgi nepamačius žymiosios Mirusiosios kopos? Į ją užsuksime būdami tarp Pervalkos ir Juodkrantės!

Pasirinkus „Kapitono taksi“ Nidoje bei visoje Neringoje galime garantuoti, kad nenusivilsite, nes:

  • Dirbame visą parą
  • Tvarkingi automobiliai
  • Profesionalūs vairuotojai
  • Gera kaina
  • Vežame į oro uostus
  • Klientų saugumas

Suteiksime jums techninę pagalbą!

Jeigu nusprendėte keliauti nuosavu automobiliu, o ne taksi, mes esame pasiryžę Jums padėti susidūrus su iššūkiais kelyje. Teikiame techninę pagalbą: galime atvykti į vietą visame Neringos mieste ir suteikti pirminę apžiūrą ir, jeigu įmanoma, suteikti pirminę pagalbą. Mūsų autoservisas Nidoje atlieka smulkų važiuoklės bei stabdžių sistemos remontą. Remontuojame ir montuojame padangas bei balansuojame ratus. Na, bet tikimės, kad tokio tipo pagalbos neprireiks ir Jūsų kelionės bus saugios!

Teikiame šias paslaugas:

  • Padangų servisas
  • Važiuoklės remontas
  • Kiti darbai

Kontaktai, informacija

Adresas
Kuršių Nerija, Nida Žemėlapis
Telefonai
+370 622 00107
Skype
-
Tinklalapis
https://kapitonotaksi.lt/

Daugiau informacijos apie – Kambarių nuoma "Pas Virginija" Nidoje »