Super hitų fiesta Palangoje

Super hitų fiesta Palangoje - 1

Atnaujinta 2023 m. gegužės mėn. 18 d.

SUPER HITŲ FIESTA PALANGOJE
Pn 2023-07-21 20:00

MeatUp Grilio Namas, Kreitingos g. 54   Palanga

Palangoje vyksiančių didžiausių Baltijos šalyse maratoninių „Aurum 1006 km lenktynių“  metu vyks muzikos ir gastro patirčių Fiesta. Aukščiausios kokybės maisto patiekalų tvirtovės MeatUp Grilio Namas sienas sudrebins ir stogą kilnos geriausių Lietuvos atlikėjų muzika su super hitų projektu "Noisy Party".

Gitaros virtuozas Romas Rainys, ex.: „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai,“ koncertuojantis kartu su „Andriumi Mamontovu“, „Jurga Šeduikyte“, „AC/DC PROJECT“, "Noisy Party"  ir vokalistas Ąžuolas Stanevičius „AC/DC PROJECT“, "Noisy Party" ugningai ir energingai atliekantys legendinių roko grandų „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Beastie Boys“, “Cheap Trick”, “Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, “Electric Light Orchestra” , “Depeche Mode”, Ray Parker Jr. ir kt. populiariausius hitus gyvai su autoriniu playback‘u. Programoje ir laiko patikrintos roko baladės.

 Ilgametė patirtis ir neišsenkanti energija sukuria puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę.

 Koncertuodami Baltijos šalyse privačiuose ar įmonių renginiuose, festivaliuose, šventėse ir klubuose "Noisy Party" sulaukė didelio pripažinimo.

 Programos trukmė 1,5 -2 val

Bilietai: https://www.teatrai.lt/lit/renginiai/koncertai/super-hitu-fiesta-palangoje-392132/

Renginio nuoroda: http://www.noisyparty.lt

Kontaktai, informacija

Adresas
Kretingos g. 54, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+370 666 97015