Moderni Joninių šventė Palangoje

Moderni Joninių šventė Palangoje - 1

Atnaujinta 2023 m. gegužės mėn. 18 d.

MODERNI JONINIŲ ŠVENTĖ PALANGOJE

Pn 2023-06-23 20:00

MeatUp Grilio Namas, Kreitingos g. 54   Palanga

Švęskime Jonines moderniai !!  Joninių vakaronė kartu su geriausių Lietuvos atlikėjų muzika ir aukščiausios kokybės maisto patiekalais MeatUp Grilio Name nuskambės visų laikų žinomiausi super hitai su grupe "Noisy Party".

Gitaros virtuozas Romas Rainys, ex.: „Foje“, „Katedra“, „Rojaus tūzai,“ koncertuojantis kartu su „Andriumi Mamontovu“, „Jurga Šeduikyte“, „AC/DC PROJECT“, "Noisy Party"  ir vokalistas Ąžuolas Stanevičius „AC/DC PROJECT“, "Noisy Party" ugningai ir energingai atliekantys legendinių roko grandų „AC/DC“, „ZZ-TOP“, „Led Zeppelin“, „Sweet“, „Beastie Boys“, “Cheap Trick”, “Midnight Oil“, „Creedence Clearwater Revival“, „Foreigner“, “Electric Light Orchestra” , “Depeche Mode”, Ray Parker Jr. ir kt. populiariausius hitus gyvai su autoriniu playback‘u. Programą praturtina ir laiko patikrintos roko baladės.

Ilgametė patirtis ir neišsenkanti energija sukuria puikią nuotaiką ir fantastišką atmosferą, emocinio susižavėjimo ir džiugesio šventę.

Koncertuodami Baltijos šalyse privačiuose ar įmonių renginiuose, festivaliuose, šventėse ir klubuose "Noisy Party" sulaukė didelio pripažinimo.

Programos trukmė 1,5 -2 val

Bilietai: https://www.teatrai.lt/lit/renginiai/koncertai/moderni-joniniu-svente-palangoje-389557/

www.noisyparty.lt

Youtube nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=SGOjJNzyp08
Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/noisypartylt/videos/964353284573111

 

Kontaktai, informacija

Adresas
Kretingos g. 54, Palanga Žemėlapis
Telefonai
+370 666 97015