Sveikatinimo centras Energetikas ir Amber SPA
PrieJuros.LT » Tenerifė » Apartamentų, butų nuoma » Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje!

Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje!

Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 1Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 2Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 3Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 4Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 5Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 6Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 7Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 8Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 9Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 10Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 11Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 12Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 13Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 14Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 15Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 16Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 17Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 18Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 19Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 20Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 21Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 22Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 23Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 24Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 25Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 26Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 27Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 28Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 29Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 30Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 31Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 32Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 33Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 34Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 35Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 36Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 37Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 38Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 39Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 40Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 41Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 42Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 43Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 44Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 45Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 46Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 47Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 48Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 49Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 50Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 51Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 52Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 53Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 54Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 55Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 56Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 57Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 58Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 59Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 60Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 61Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 62Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 63Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 64Vilų ir apartamentų nuoma Tenerifėje! - 65

Trokštate egzotikos? Ją surasti galima nesunkiai – tereikia susikrauti lagaminą ir traukti į vieną nuostabiausių Kanarų salų – Tenerifę.

Siūlome poilsį Tenerifėje puikiai ir jaukiai įrengtuose apartamentuose, vilose. Dauguma apartamentų turi dideles terasas, pro langus atsiveria nuostabūs vaizdai į vandenyną. Su meile ir kruopščiu rūpesčiu įrengti apartamentai , kuriuose kiekvienas klientas jausis lyg namuose.

Apartamentai Playa de Las Americas, Costa Adeje, Los Cristianos, Playa Paraiso, Los Gigantės kurortuose. 

Tikimės, svečiai, besiklausantys bangų ošimo, pajus aukščiausios kokybės poilsį ir ramybę!

Papildomai:

  • Automobilių nuoma/ Pasitikimas oro uoste;
  • Apartamentų administravimas;
  • Apartamentų įrengimo paslaugos.

Kontaktai:

Tenerife Nuoma
+34604255032
info@tenerifenuoma.lt
www.tenerifenuoma.lt

Užklausa paslaugos teikėjui

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas
nuo 40 iki 100 € parai

Kontaktai, informacija

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!
AdresasCalle La montana, Tenerifė
Telefonai +34 604 255 032
Tinklalapiswww.tenerifenuoma.lt
Facebookwww.facebook.com/www.tenerifenuoma.lt/
Dirbame visus metus
Patogumai:
Bute / apartamentuose
Dušas ir WC
Terasa / Balkonas
Viryklė
Orkaitė
Šaldytuvas
Mikrobangų krosnelė
Arbatinukas
Kavos aparatas
Indai
Stalo įrankiai
Bevielis internetas (Wi-Fi)
TV
Patalynė
Rankšluosčiai
Skalbimo mašina
Kiemas
Automobilių vietos
Paslaugos poilsiautojams
Automobilių nuoma
Nuvežimas į/iš artimiausio oro uosto
Pramogos
Baseinas kieme
Apytiksliai atstumai:
iki vandenyno ~ 50 m
Kaina už apartamentus nuo 40 iki 100 € parai
Atnaujinta 2017 kovo mėn. 08 d.
Patikima nuoma
PrieJūros.LT narys
nuo 2017 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+34 604 255 032
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Poilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJūros.LT © 2005-2018 Visos teisės saugomos
„PrieJūros.LT“ yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti