Viešbutis Palangoje "Bellavila" 50 m iki jūros

Atnaujinta 2016 gegužės mėn. 05 d.
Patikima nuomaPrieJūros.LT narys nuo 2006 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Viešbutyje ,,Bellavila” Jūs visada laukiami !

Tai nedidelis, 14 numerių jaukus viešbutis Palangoje, įsikūręs taip 50 metrų nuo jūros, pajūrio kopose. Iki Palangos centro 800 metrų, iki J.Basanavičiaus gatvės - 400 metrų. Viešbutį supa pajūrio pušynas, aplink nėra kitų pastatų, tad čia Jūs rasite tikrą ramybę. Todėl manome, kad ,,Bellavila” labiausiai tinka šeimyniniam poilsiui.

Nors tai ir nedidelis viešbutis, tačiau įrengtas šiuolaikiškai, apgalvota kiekviena detalė kliento patogumui bei poilsiui :nauji baldai, tik švediška ,,Oras” vonios įranga, kiekviename kambaryje yra dušas, kabelinė TV su 38 įvairiausiomis programomis, šaldytuvas, virdulys, mini virtuvėlė su reikalinga įranga, pro langą vaizdas į jūrą ar pušyną.

Šalia mūsų galima išsinuomoti dviračius, baidares, burlentes, vandens motociklus. Tik 300 metrų iki Palangos teniso aikštyno, kuriame yra 7 aikštelės ir puikūs teniso treneriai. Suteiksime visą informaciją apie Palangoje vykstančius renginius, lankytinas vietas, organizuojamas ekskursijas.

Viešbutis Palangoje "Bellavila" 50 m iki jūros Peržiūrėti užimtumą ir užsisakyti dabar
Rezervacijų partneris

Kontaktai, informacija

  • Adresas Gintaro g. 1A, PalangaŽemėlapis
  • Dirbame visus metus
  • Apytiksliai atstumai

  • Iki jūros ~ 50 m
  • Rygos oro uostas ~ 280 km
  • Numerių skaičius13
  • Atsiskaitymas banko kortelėmis nėra