"MAŽASIS GENIJUS" - 2018 tarptautinė vaikų stovykla prie Baltijos jūros

Atnaujinta 2018 balandžio mėn. 17 d.
Patikima nuomaPrieJūros.LT narys nuo 2011 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Užklausa

"MG" – taip trumpai mūsų stovyklą "Mažasis genijus"  vadina vaikai. Šis brendas per 17 metų tapo labai populiarus tarp vaikų, paauglių ir jaunimo iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Europos.

Kodėl jie renkasi kiekvieną vasarą poilsiauti su MG? Todėl, kad renkasi aktyvų poilsį, įdomų bendravimą, naujus draugus, pozityvią atmosferą, pažangus vadovus.

1. STOVYKLOS KONCEPCIJA:  MG - tai stovykla, kuri skirta asmeniniam augimui, kur kiekvienos programos ir veiklos tikslas - atskleisti žmogaus asmenybę, jo talentą ir gebėjimus, įgyti naujų žinių ir įgūdžių. Darbe mes vadovaujamės humaniškos pedagogikos principais.

STOVYKLOS TIKSLAI: Organizuoti pilnavertį poilsį, stiprinti sveikatą, kiekvieno vaiko asmenybės ugdymas.

Stovyklos misija – asmenybės ugdymas. Tad, mūsų stovykla yra ugdomoji, todėl veikla ir užsiėmimais yra siekiama atkleisti vaikų asmenybes, suteikti naujų žinių ir įgūdžių, vertinti žmogiškąsias vertybes laikantis moralės normų. Mums svarbi pozityvi ir produktyvi vaikų komunikacija, kuri yra ypač aktuali šiuo metu, kai vaikai yra priklausomi nuo kompiuterių, iPod‘ų, iPhon‘ų, televizijos ir t.t. Mes mokomės bendrauti realiame gyvenime, puoselėti draugystę, džiaugtis tikrais nuotykiais ir patys kurti savo įdomų gyvenimą. Be to, aktyvus gyvenimo būdas, jūra, pliažas, sportas, žaidimai svarbūs veiksniai stiprinant vaikų sveikatą.

Mes stengiamės sukurti nuoširdžią ir draugišką aplinką, aprūpinti geromis apgyvendinimo sąlygomis,  parūpinti skanų maistą, taip pat skirti dėmesį kiekvienam vaikui, organizuoti užimtumą, įdomų ir turiningą gyvenimą – o visą tai būtina pilnaverčiam vaikų poilsiui. Vaikai turi tik vieną valandą laisvo laiko per dieną, nuobodžiauti nėra kada!  Stovyklos šūkis „Gyvenkime įdomiai!“. Mes taip ir gyvename!

2. VIETA, APGYVENDINIMAS, MAITINIMAS:

Vieta – Stovykla įsikūrusi Šventojoje, ramioje vietoje, poilsio namuose „Auksinės kopos“ (Jūros g. 30, Šventoji). Vaikams suteikiamas atskiras 3-jų aukštų korpusas. stovykloje gali ilsėtis 80 vaikų.
Jūra ir paplūdimys - Iki jūros – 100 metrų. Platus balto smėlio paplūdimys puikiai tinka organizuoti aktyvius žaidimams. Maudynes organizuoja būrių vadovai laikydamiesi labai griežtų taisyklių, garantuodami vaikų saugumą. Taip pat, stovyklą visada stebi miesto gelbėtojai.
Apgyvendinimas – 4-6 vietų kambariuose. Kiekviename kambaryje arba bloke yra visi  patogumai (dušas ir  tualetas). 
Maitinimas – 5 kartų per dieną. Meniu suderintas su Palangos higienos centru, atitinka visas vaikų maitinimo normas. Maitinimą ruošia vietoje, tad maistas visada šviežias ir skanus.
Saugumas – kvalifikuoti vadovai, saugumo priemonės, apgyvendinimo sąlygos, maitinimo organizavimas visiškai atitinka Europos sąjungos reikalavimus ir standartus

3. MŪSŲ PATIRTIS, VADOVAI:

Patirtis - nuo 2001 metų kiekvieną vasarą sėkmingai organizuojame vaikų stovyklas prie jūros.  Vaikai, kurie užaugo mūsų stovyklose, jau atvažiuoja vadovais į jaunesnių vaikų pamainas. Jie puikiai žino MG tradicijas ir vertybes, supranta, kas yra atsakomybė, meilė vaikams, tobulėjimas. Todėl drąsiai galime teigti, kad auginame kartas.
Vadovai – tai sėkmingi, atsakingi, gyvenimu besidžiaugiantys charizmatiški žmonės, užkrečiantys vaikus pozityviu požiūriu ir noru aktyviai gyventi. Kiekviename būryje yra po 20 vaikų ir du pedagogai.

4. 2018m. PAMAINŲ GRAFIKAS

Pamainos pavadinimas

 

Trukmė

Pamainų datos

Vaikų amžius

Pamainos kaina, Eur

1. "MG kino festivalis" 10 dienų 06.29-07.08 7-12 300,00
2. "MG live“ 12 dienų 07.08-07.19 12-15 370,00
3. "7 pasaulio stebuklai" 15 dienų 07.19-08.03 7-12 390,00
4. „Žaidimų akademija" 12 dienų 08.03-08-14 15-18 370,00

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Apgyvendinimas
 • Maitinimas
 • Visos stovyklos pramoginės ir mokomosios programos.

Į KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Transportas iki stovyklos ir atgal  Vilnius–stovykla-Vilnius - 40 Eur  į abi puses arba 20 Eur  į vieną pusę);
 • Kišenpinigiai (2-4 Eur dienai).
 • Užsienio piliečiams – vizos, jei jos reikalingos (išrašome kelialapius), transportas iki Vilniaus ar iki Stovyklos, draudimas

5. REGISTRACIJA: registracijos anketą rasite mūsų svetainėje mgenijus.lt. Arba tiesiog parašykite mums  el.paštu  info@mgenijus.lt.

6. 2018 METŲ PAMAINŲ SĄRAŠAS:
Stovyklų pamainos visada turi savo tematiką, kiekvienais metais mes kuriame naujas programas.

1 pamaina. „MG kino festivalis“. 7-12 metų vaikams. 2018. 06.29 – 2018.07.08.

Kviečiame į 17-ą tarptautinį MG kino festivalį – tai 10 dienų, išskirtinių kino žanrų, kino paslapčių kupinas pasaulis. Šiemet į MG kino festivalį susirinko tikri meistrai, patys tikriausi KINO TŪZAI,  gebantys įaudrinti viso pasaulio žiūrovų vaizduotę. Pažadam, kad kūryba liesis per kraštus, kursime filmus, kuriuos pateiksime pasaulinio masto kritikams, bei žiūrovams. Taip pat vaidinsime, klausysimės daug puikios muzikos, bandysime ją perteikti žiūrovui, giliau pažvelgsime į scenografijos meną, rašysime scenarijus, klausysime režisieriaus keistų užgaidų... Bus smagu.

Žinoma, laukia ir raudonas kilimas, gerbėjų masė, kino žvaigždės ir dar visokių įdomių dalykų. Taigi, teprasideda vaizduotės žaidimai MG kino festivalyje!

2 pamaina. "MG live". 12-15 metų paaugliams. 2018.07.08–2018.07.19. 

3 pamaina. „7 pasaulio stebuklai“. 7-12 metų vaikams. 2018.07.19-2018.08.03.

Jeigu graužiate nagus, kad 15 vasaros  dienų nesate susiplanavę jokios kelionės, o namie sėdėti neturite nė menkiausio noro – nenusiminkite. Galite išmėginti šį neįprastą kelionių maršrutą “7 pasaulio stebuklai” kurį siūlo kelionių agentūra „Mažasis genijus“. Tikriausiai visi žinote, kad iniciatyvos išrinkti naujuosius septynis pasaulio stebuklus ėmėsi žymus kino kūrėjas, pilotas ir milijonierius Bernardas Vėberis. Tad mes ir aplankysime pačius nuostabius pasaulio kampelius ir sužinosite, kokias paslaptis slepia šios vietovės, kokie gyventojai čia gyvena, kokie papročiai ir tradicijos. Visiškai sunku nuspėti, kur mus nuneš mūsų beribė fantazija.

Jeigu po „ilgos kelionės“ dar liks jėgų, mes dar pasivaržysime sporto rungtyse, būtinai sudalyvausime orientaciniuose žaidimuose ir t.t. tad junkis

Atsisveikindami su „7 pasaulio stebuklais“, esame tikri, kad neilgam, nes šiose vietose slypi tiek paslapčių, kad per 15 dienų viską pastebėti, vargu ar įmanoma užduotis! Tad manome, kad liks dar daug ką aplankyti ir kitą vasarą.

4 pamaina. „ŽAIDIMŲ AKADEMIJA“. 15-18 metų jaunimui.  2018.08.03–2018.08.14.

Šioje pamainoje norime rimtai pakalbėti apie žaidimą. Devynis metus iš eilės pamainoje „Tegyvuoja žaidimas!“ mes noriai mėgavomės nuotykiais, strategavome  vaidmenų žaidimuose, sprendėm galvosūkius MGame, drebėdavome iš baimės naktiniame miške, ugdėme charakterių bruožus, atrasdavome naujus draugus , gaudavom begalę pozityvių emocijų ir įspūdžių. Su šia pamaina užaugo nė viena paauglių karta.
Mes užaugome ir norime persikelti į naują lygmenį. Tai reiškia – žaisti profesionaliai ir kokybiškai. Mūsų akademijoje bus du dalykai- mokymai ir praktika. Mes mokysimės aktorinio meistriškumo, scenarijų rašymo,  taktikos meno, kursime  kostiumus ir naujus ginklus ir t.t. Pats metas, gilinti  žinias ir jų pagalba mūsų žaidimai taps įdomesni ir įspūdingesni. Žinoma,  šioje pamainoje žaisime daug!

Užklausa paslaugos teikėjui

Užsisakant tiesiogiai – geresnė kaina!

Jūsų duomenys bus saugomi PrieJūros.lt duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui perduodant Jūsų užklausą.

 • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

 • Užsisakant tiesiogiai – geresnė kaina!

 • Adresas Jūros g. 50, Šventoji
 • Telefonai +370 682 29646; +370 5 2702421
 • Dirbame sezono metu
 • Apytiksliai atstumai

 • Iki jūros ~ 600 m
 • Rygos oro uostas ~ 280 km