PrieJūros.LT » Palanga » Viešbučiai » SPA „Amber Palace“ Palangoje

SPA „Amber Palace“ Palangoje

SPA „Amber Palace“ Palangoje - 1SPA „Amber Palace“ Palangoje - 2SPA „Amber Palace“ Palangoje - 3SPA „Amber Palace“ Palangoje - 4SPA „Amber Palace“ Palangoje - 5SPA „Amber Palace“ Palangoje - 6SPA „Amber Palace“ Palangoje - 7SPA „Amber Palace“ Palangoje - 8SPA „Amber Palace“ Palangoje - 9SPA „Amber Palace“ Palangoje - 10SPA „Amber Palace“ Palangoje - 11SPA „Amber Palace“ Palangoje - 12SPA „Amber Palace“ Palangoje - 13SPA „Amber Palace“ Palangoje - 14SPA „Amber Palace“ Palangoje - 15SPA „Amber Palace“ Palangoje - 16SPA „Amber Palace“ Palangoje - 17SPA „Amber Palace“ Palangoje - 18SPA „Amber Palace“ Palangoje - 19SPA „Amber Palace“ Palangoje - 20SPA „Amber Palace“ Palangoje - 21SPA „Amber Palace“ Palangoje - 22SPA „Amber Palace“ Palangoje - 23SPA „Amber Palace“ Palangoje - 24SPA „Amber Palace“ Palangoje - 25

Dabar ir Jūs turite galimybę praleisti stebuklingą laiką gintaro rūmuose, kur girdėti tik svaiginanti bangų mūšos melodija, kur prieš akis atsiveria neaprėpiamas jūros mėlis ir kur sielą apima begalinė ramybė ir palaima. Sveikatos centras „Energetikas“ 2013-aisiais metais atvėrė naujojo SPA „Amber Palace“ duris.

Subtili prabanga, nepakartojamas vaizdas į jūrą ir gaivinantys SPA malonumai. Šiuolaikiškumu, elegancija ir komfortu dvelkia kiekvienas iš 100 „Amber palace“ kambarių, kurie atitiks kiekvieno svečio poreikius ir skonį. Prabanga alsuojantis kiekvieno kambario apstatymas – karališkos, tamsaus raudonmedžio lovos, auksu žėrintys krėslai, kuriuose taip ir norisi „paskęsti“ - visa tai leis pasijusti Jums tikru gintaro rūmų valdovu.  Tačiau prie viso to dera ir šiuolaikiniai patogumai. Visuose kambariuose veikia telefono ir nemokamas internetinis ryšys, yra seifai, mini-barai, LCD televizoriai, plaukų džiovintuvai. Jus pasitiks kvalifikuoti, profesionalūs darbuotojai kalbantys rusų, anglų, lenkų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir kt. kalbomis. Ilgametę darbo patirtį turintis ir maloniu aptarnavimu, draugiškumu, paslaugumu bei diskretiškumu pasižymintis personalas pasistengs, kad pas mus praleistas laikas taptų nepakartojamo poilsio sinonimu.

Vienas iš mūsų siūlomų kambarių privalumų yra erdvūs balkonai, o kai kuriuose jų ir terasos su lauko baldais. Iš čia atsiveria nuostabi Baltijos jūros panorama. Norintys dar įspūdingesnio vaizdo ir erdvės pojūčio galės pakilti į ant stogo esančią kavinę, kurioje galės pasimėgauti kavos puodeliu arba stebėti nuostabų saulėlydį su šampano ar vyno taure rankoje. Tiems, kas nori tiesiog ramiai pasimėgauti gyva muzika ir jaukia aplinka, siūlome praleisti vakarus restorane esančiame viešbučio viduje.

Mūsų svečių patogumui naujajame komplekse įrengtas SPA centras. Baseinas su povandeninėmis bei masažinėmis srovėmis grąžins jėgas, energiją, pakels nuotaiką, sustiprins sveikatą. Nuovargį užmiršite pasikaitinę saunoje ar turkiškoje pirtyje. Kūno ir veido masažai, kūno šveitimas, įvairūs puoselėjantys įvyniojimai - tai tik dalelė tų malonumų, kurie laukia Jūsų, apsilankius SPA kabinete.

„Amber Palace“ – puiki vieta Jūsų kūnui ir sielai.

Užklausa paslaugos teikėjui

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas
Kaina ne sezono metu
nuo 64 iki 135 € parai


Kaina sezono metu
nuo 99 iki 180 € parai

Kontaktai, informacija

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!
AdresasKuršių takas 1, Palanga
Kalbamelietuviškai, rusiškai, angliškai
Telefonai +370 655 24312
Skypeenergija.energija
Dirbame visus metus
Vieta automobiliui nemokama
Apytiksliai atstumai:
Iki jūros ~ 100 m
Iki artimiausios kavinės/ restorano ~ 20 m
Iki Palangos oro uosto ~ 10 km
Iki Rygos oro uosto ~ 270 km
Kambarių, vietų skaičius
Numerių skaičius100
Numeriaivienviečiai, dviviečiai
Bendras vietų skaičius200
Kaina už numerį parai
Kaina ne sezono metu
(rugpjūčio 21 - birželio 20)
Kaina sezono metu
(birželio 21 - rugpjūčio 20)
Naujieji metai
nuo 64 iki 135 € parai
nuo 99 iki 180 € parai
nuo 105.71 iki 318.29 € parai
Atsiskaitymas banko kortelėmisyra
Nuostatai:
Atvykimo laikasnuo 14:00
Išvykimo laikasiki 12:00
Patalpose nerūkoma 
Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti maršrutą į Kuršių takas 1, Palanga

Pramogos ir paslaugos

Žiemos pasiūlymai Jums „Amber Palace“ PalangojeŽiemos pasiūlymai Jums „Amber Palace“ PalangojeKuršių takas 1, Palanga
+370 655 24312
SPA „Amber Palace“ naujų veido procedūrų pasiūlymasSPA „Amber Palace“ naujų veido procedūrų pasiūlymasKuršių takas 1, Palanga
+370 655 24312
Procedūros su ąžuolu SPA „Amber Palace“ PalangojeProcedūros su ąžuolu SPA „Amber Palace“ PalangojeKuršių takas 1, Palanga
+370 655 24312
Atnaujinta 2018 sausio 08 d.
Patikima nuoma
PrieJūros.LT narys
nuo 2013 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 655 24312
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Poilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJūros.LT © 2005-2018 Visos teisės saugomos
„PrieJūros.LT“ yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti