Sea Paradise Surf Farm and Camping

Partneris Narys nuo 2020 metų
Sea Paradise Surf Farm and Camping - 1

Atnaujinta 2021 m. birželio mėn. 30 d.

Šioje įstaigoje taikomos papildomos švaros ir saugumo priemonės pandemijos metu:

 • Galimybė apmokėti ne grynaisiais pinigais

Turistai ieškantys pop pramogų ir vakarėlių iki ryto dažniausiai renkasi Palangos kurorto miesto zoną. Pagrindinis Lietuvos kurortas sparčiai plečiasi, todėl atsiranda alternatyvių vietų gamtos mylėtojams, norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti kitokiu turizmu, bei ekologiškomis pramogomis. Norime, kad keliautojai pamatytų visai kitą miesto veidą. Pasižymėti pliusiukų ar varnelių prie įžymių „must - see“ objektų tampa nebemadinga, turistai nori pažinti vietovę per patirtis ir žmonių gyvenimo būdą. Lėtasis turizmas (Slow Tourism) būtent tai ir siūlo. Lėtas turizmas visų pirma yra proto būsena, gyvenimo filosofija. Lėtas keliautojas turi specifinį gyvenimo būdą keliaujant. Tai išskiria jį ar ją iš reguliaraus turisto.

Greitis sunaikina ryšį tarp žmogaus ir gamtos, o lėtesnis keliavimas leidžia tą ryšį išlaikyti.

Sea Paradise stovyklavietė įsikūrusi Būtingėje, adresu Būtingės g. 18A, Palanga. Senojoje Kuršių gyvenvietėje, strategiškai labai  patogioje vietoje - vos 15km nuo Palangos centro, 9km nuo Palangos tarptautinio oro uosto, 3km iki Latvijos sienos (14 km iki Papės Nacionalinio parko ) tik 2,5km iki Baltijos jūros, 1,5km  atstumu nuo stovyklavietės teka Šventosios upė ir vis  tebeteka tais pačiais slėniais, tebėra tokia pat įnoringa bei paslaptinga kaip senovėje ir kai kam tebėra šventa. Keliautojams stovyklavietės vieta itin palanki, nes iki Klaipėdos centrinio terminalo (tarptautinė perkėla) yra tik 55km, o iki Liepoja Port (Latvijos tarpatutinė perkėla) 59km.

Kemperių, namelių ant ratų ir palapinių mylėtojams siūlome poilsį gamtos apsuptyje, laisvalaikį su vandens pramogomis, kultūra ir istorija. Kelionės po natūralią, mažai paliestą gamtą. Žygiai, turai ir kitas eko sportas, kurį galėsite pasirinkti vietoje įsikūrusiame SEA PARADISE SURF SPORTO CENTRE, kuris yra akredituotas VDWS tarptautinėje vandens sporto instruktorių ir mokyklų asociacijoje.  Čia galite įsigyti dovanų kuponus, bei užsisakyti mūsų siūlomas – aktyvias, kvalifikuotas bei ekologiškas pramogas, kurios yra vykdomos visus metus: kaitavimas su kalnų riedlente, longboarding pamokos, vaikų dienos stovyklos. Vasarą galite išbandyti banglenčių užsiėmimus, irklenčių turus, kaitavimą, wing surfer su kalnų riedlente, wing surfer vandenyje, čiuožimą slydlentėmis, bodyboarding ir daugelį kitų ekologiškų nuotykių gryname ore.

Norintys prisiliesti prie Švento Jokūbo kelio turite puikią galimybę tai padaryti Lietuvoje ir visai nebūtina trenktis į pasaulio kraštą ‒ kartais geri dalykai būna visai šalia.Todėl metas leistis į vieną iš keturių tarptautinių Camino Lituano piligriminį-kultūrinį-turistinį Šv. Jokūbo kelią. Žemaitijos/Karaliaučiaus Šv. Jokūbo kelio maršrutas prasideda mūsų valstybės šiaurėje, prie Lietuvos-Latvijos sienos.
Ištroškusiems istorijos keliautojams siūlome susipažinti su šios gyvenvietės istorija.

BŪTINGĖ -Vakarų Lietuvos šiauriausias pajūrio kaimelis. Gyvenvietė, esanti prie sienos su Latvija, priklausanti Palangos miesto savivaldybei (pačioje Palangos šiaurėje). Išsidėsčiusi į šiaurę nuo Šventosios. Iš 99 kilometrų Lietuvos turimo Baltijos pajūrio didesnioji dalis yra Kuršių nerijoje, kuri savo ruožtu tvirtai ir aiškiai atskirta nuo likusios Lietuvos dalies. Žemyninė Lietuva prie jūros prieina siauru, viso labo keturiasdešimties kilometrų ruožu tarp Būtingės ir Melnragės. Tai įdomus kraštas, dabar grynai lietuviškas, tačiau nuo viduramžių V-VI a. Lietuvos ir Latvijos pajūryje gyveno Kuršiai. IX amžiaus viduryje kuršiai ir jų žemės buvo aprašytos Rimberto kronikoje, švedų, norvegų ir net islandų sagose pradedami apdainuoti narsių vikingų žygiai per jūrą į rytų šalis, neaplenkiant pakelyje esančio Kuršo. Kuršių kariai irgi itin greitai perprato jūreivystės meną ir susibūrę į draugoves įsiveržė į Baltijos jūros erdvę, gal kiek užkabindami net Šiaurės jūros platybes. Kuršių vikingai darė tą patį ką ir skandinavai – rengė tolimas keliones jūromis, prekiavo ir plėšikavo priekrantėse. Tuomet gyventojai daugiausia vertėsi žvejyba, žemdirbyste ir gintaro apdirbimu.

Nuo XIIIa. pradžios priklasuė Livonijos ordinui. Būtingės vardas gyvenvietei suteiktas nuo jos įkūrėjų Kuršo dvarininkų Bodendieck pavardės. Būtingės Dvaras Budendieckhof įkurtas 1507m. yra dešiniajame Šventosios upės krante netoli vieškelio priešais Evangelikų liuteronų bažnyčią, menančią įdomią istoriją. Netoliese buvo kaimas – dvylikos Budendiko dvaro lažininkų ūkiai. Vokietijos miesto Bodenteich istorijos mylėtojai mano, jog vietovei vardą davė į Livoniją nuklydęs jų valdovo giminės Von Bodendieck riteris. 1507m. XVIa. pr. Pirmosios rašytinės žinios pasiekė apie greta Šventosios besikuriantį Būtingės kaimą.

1507 metais Livonijos ordino magistras Valteris Von Plentenberg privilegija patvirtino Bodendieck teisę į žemės sklypą šalia Elijos. Tiksli šio objekto buvimo vieta nežinoma, bet 1638 metais Bodendieck giminės tęsėjas Cristoph buvo pasistatęs dvarą Budendieckhof. Po 1655 – 1656 metų Respublikos karo su Švedija ir 1658 – 1659 metų maro epidemijos Būtingės dvaras tapo valstybiniu suklestėjo, o pati gyvenvietė nustelbė net Šventąją. Jį pakaitomis valdė Rucavos dvaro valdytojai ir privatūs nuomininkai. XIX amžiuje Būtingė apylinkėje pradėjo dominuoti kaip naujas traukos centras. 1824 metais priešais dvaro trobesius už vieškelio buvo baigta statyti ir pašventinta iš Elijos atkelta Evangelikų liuteronų bažnyčia, beje viena seniausių Lietuvoje. XIX amžiaus antroje pusėje kiek į šiaurę nuo bažnyčios buvo pastatyta pasienio sargybos būstinė, vadinamasis kordonas, kuriame vėliau leido atidaryti Būtingės pradžios mokyklą. Ant Šventosios upės kranto buvo pastatyta Būtingės parapijinė karčema, kiek toliau vėjinis malūnas.

Dabar Būtingės dvare yra įsikūręs restoranas „Birutės uostas“. Lietuvai Šventosios - Palangos – Būtingės pajūrio ruožas  atiteko tik 1921 m. vykstant teritorijos mainams su Latvija iki 1940m. Ir 1993m. vėl atkurta Lietuvos-Latvijos sienos atkūrimo sutartis. Tai visiškai kuršiškas ir vokiškas kraštas.

Stovyklavietės kainos Darbo laikas Taisyklės

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieJūros.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

 • - +
 • - +
 • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Adresas
Būtingės g. 18A, Šventoji Žemėlapis
Kalbame
lietuviškai, angliškai, rusiškai, ispaniškai
Telefonai
+370 657 64313 (LT, EN, RU, ES); +370 676 96452 (LT, EN, RU, ES)
Facebook
www.facebook.com/balticseaparadise
Dirbame
sausio, vasario, kovo, balandžio, gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio, rugsėjo, spalio, lapkričio, gruodžio mėn.
 • Patogumai
 • Kiemas
  • Automobilių vietos aikštelėje (reikalinga išankstinė rezervacija)
  • Lauko baldai
  • Šašlykinė / Grilis
  • Vieta palapinei / kemperiui
  • Prisijungimas prie elektros kemperiams
 • Pramogos
  • Ekskursijos
  • Irklentės (SUP)
  • Jėgos aitvarai (kaitavimas)
 • Papildomos paslaugos
  • Nuvežimas į/iš artimiausio oro uosto
  • Turistinių grupių apgyvendinimas
 • Vieta automobiliui
  • mokama

Apytiksliai atstumai

 • Apytiksliai atstumai
  • Iki jūros ~ 2.5 km
  • Upė Šventoji ~ 1.5 km
Bendras vietų skaičius
60

Kaina už numerį parai

Ne sezonu Sezonu
nuo 13 iki 15 € parai nuo 13 iki 15 € parai
 
Užsakymas patvirtinamas gavus rezervacijos mokestį – 30% nuo visos sumos
Rezervacijos mokestis gali būti mokamas šiais būdais
bankiniu pavedimu
 
Rezervacijos mokestį prašome pervesti per 1 dienas(-ą) po susitarimo
Nemokamas rezervacijos atšaukimas
5 dienos iki užsakyto poilsio pradžios (vėliau rezervacijos mokestis negrąžinamas)
Likusi pinigų suma sumokama
atvykimo dieną grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu
Išrašome sąskaitas įmonėms
Taip
Depozitas
50 €

Nuostatai

Atvykimo laikas
nuo 11:00 iki 19:00
Išvykimo laikas
iki 12:00
Tylos laikas
nuo 22:00 iki 08:00
Patalpose nerūkoma
 
Su naminiais gyvūnais
apgyvendiname
Trumpiausias užsakymo laikas
vasaros laikotarpiu – 1 para
kitu metų laiku – 1 para

Pramogos ir paslaugos

Įvertinkite, jei čia buvote apsistoję