Rąstinių vilų nuoma Palangoje - "Atostogų parkas"

Partneris Narys nuo 2017 metų
„Atostogų Parkas“ - 1

Atnaujinta 2020 m. spalio mėn. 12 d.

Vieno aukšto rąstinė vila

Visos "Atostogų parko" rąstinės vilos yra prie vaizdingo miško masyvo, kur laiką galima skaičiuoti pagal pavasarį sprogstančių medžių pumpurus, žydinčius žemuogių žiedus miške, išskrendančius paukščius, akinančio baltumo sniego pusnis.

Tai šiuolaikiškai įrengta erdvi ir jauki dviejų kambarių vila su atskiru įėjimu, kurioje rasite ypač plačią dvigulę lovą. Svetainės erdvėje – sofa-lova, tinkanti miegoti dviem asmenims, staliukas, šaldytuvas, plokščiaekranis televizorius su palydovine televizija, telefonas. Vonios kambarys su dušo kabina ir WC, plaukų džiovintuvas, higienos reikmenys, reguliuojama šildymo sistema, nemokamas belaidis interneto ryšys (WiFi).

Numerio plotas 41,28 kv. m.

Dviejų aukštų rąstinė vila

Visos "Atostogų parko" rąstinės vilos yra prie vaizdingo miško masyvo, kur laiką galima skaičiuoti pagal pavasarį sprogstančių medžių pumpurus, žydinčius žemuogių žiedus miške, išskrendančius paukščius, akinančio baltumo sniego pusnis.

Dviejų aukštų vila su erdvia svetaine ir lauko terasa pirmajame aukšte, bei dviem atskirais dviviečiais miegamaisiais antrajame vilos aukšte.

Miegamuosiuose – patogios viengulės ir ypač plačios dvigulės lovos. Svetainėje – minkštas kampas su miegamąja dalimi, tinkantis miegoti dviem asmenims, staliukas, šaldytuvas, vonios kambarys su dušo kabina ir WC, plaukų džiovintuvas, nemokamas belaidis interneto ryšys (WiFi). Svetainėje – plokščiaekranis televizorius su palydovine televizija, telefonas, reguliuojama šildymo sistema.

Siekiant patogumo, Jūsų mėgstamai susisiekimo priemonei (dviračiui, riedlentei ir kt.) laikyti skirta erdvė – pirmo aukšto prieškambaris.

Numerio plotas 59,44 kv. m.

Jauki miško ramuma ir rytą švelniai budinantis saulės spindulių žaismas, diena, prasidedanti su šeima ar bičiuliais, puodeliu natūralios arbatos liukso terasoje, besigėrint atsiveriančiu vaizdu į žaliuojantį mišką. Tai išskirtinis laikas suderinus miesto patogumus ir gamtos ramybę.

Atvykimas – nuo 15.00 val.
Išvykimas – iki 12.00 val.

Pasirinkite pageidaujamas poilsio dienas ir užsisakykite

Kontaktai, informacija

Adresas
Venecijos akl. 2, Žibininkai, Kretingos raj., Palanga Žemėlapis
Dirbame
visus metus
Trumpiausias užsakymo laikas
2 paros (-ų)

Apytiksliai atstumai

  • Apytiksliai atstumai
    • Iki jūros ~ 4 km
Maks. žmonių skaičius Namelyje
6

Kaina už namelį parai

Sezonu birželio 21 - rugsėjo 2 i Ne sezonu rugsėjo 3 - birželio 20 i
nuo 99 iki 139 € parai nuo 52 iki 119 € parai
 
Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo

Nuostatai

Atvykimo laikas
nuo 15:00
Išvykimo laikas
iki 12:00
Su naminiais gyvūnais
neapgyvendiname
Trumpiausias užsakymo laikas
2 paros (-ų)
Įvertinkite, jei čia buvote apsistoję