Sodyba Brastadvaris Minijos upės papėdėje

Partneris Narys nuo 2016 metų
Sodyba Brastadvaris Minijos upės papėdėje - 1

Atnaujinta 2024 m. kovo mėn. 21 d.

Netoli Klaipėdos, Minijos upės regioniniame parke duris atvėrė  Provanso stiliaus sodyba, „Brastadvaris“. Įsikūrusi pusiaukelėje, tarp Klaipėdos ir Šilutės miestų jaukiame Lankupių kaimelyje, 1900 m. statyta ir dabar naujai perstatyta.

Brastadvaryje rekonstruoti du nauji pastatai:  Didysis Provanso stiliaus pastatas 450 m2 ploto  su ištaiginga sale ir poilsio kambariais viršuje. Salė laisvai talpina iki 70 svečių, joje įrengta vėdinimo - kondicionavimo sistema, garso ir vaizdo aparatūra .  Vokiško stiliaus namas 350 m2 ploto  šalia pagrindinės salės su 25 vietų nedidele salyte, kurioje  smagiai leisite laika švęsdami nedideles šventes. Jame įrengti  poilsio kambariai kuriuose galima ramiai ilsėtis negirdint triukšmo dideles šventes metu.

Sodyboje „Brastadvaris“ jūsų laukia naujai įrengti 15 jaukių numerių  su dušo kabinomis, WC, TV, mini baru, seifu, kuriuose gali apsistoti 60 svečių. Stiklinė lauko pavėsinė kurioje smagu susipažinti giminėms, pabendrauti, vaišintis  vėsia vasaros diena, kol laukiama grįžtančių jaunųjų. Brastadvaryje galima ne tik iškelti iškilmingą vestuvių ar krikštynų pokylį, bet ir surengti pačią ceremoniją Minijos upės kranto papėdėje arba  jaukiai įrengtoje 200 m2  lauko terasoje.

Visa sodybos teritorija yra aptverta - taip užtikrinamas šventes privatumas. Nakties metu įjungiamas visos teritorijos apšvietimas įskaitant ir parkavimo aikštele.

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieJūros.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

  • - +
  • - +
  • Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje

Kontaktai, informacija

Adresas
Šadagio g. 43, Lankupiai, Klaipėda Žemėlapis
Kalbame
lietuviškai, angliškai, rusiškai
Telefonai
+370 698 26348 (LT, RU)
Facebook
www.facebook.com/brastadvaris
Dirbame
visus metus

Kambarių, vietų skaičius

Kambarių skaičius numeryje
vieno kambario, dviejų kambarių
Numeriai
vienviečiai, dviviečiai, triviečiai, keturviečiai

Kaina už numerį parai

Sezonu
nuo 40 iki 60 € parai
 
Rezervacijos mokestį prašome pervesti iš karto po susitarimo

Nuostatai

Patalpose nerūkoma
 
Su naminiais gyvūnais
neapgyvendiname
Vakarėliams
nuomojama atskiru susitarimu
Įvertinkite, jei čia buvote apsistoję