PrieJuros.LT » Klaipėda » Sodybos » Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone

Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone

Pagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiaisPirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 1Pagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiaisPagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiaisPagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiaisPirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 2Pagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiaisPagrindinis sodybos namas su pokylių sale, virtuve ir miegamaisiaisPirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 3Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 4Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 5Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 6Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 7Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 8Pirties nuoma su nakvyne ir pokylių sale Klaipėdos rajone - 9Pokylių, seminarų salė pagrindiniame namePokylių, seminarų salė pagrindiniame namePokylių, seminarų salė pagrindiniame nameVirtuvė pagrindiniame nameVirtuvė pagrindiniame nameLiuksas pagrindiniame nameLiuksas pagrindiniame nameLiuksas pagrindiniame nameLiuksas pagrindiniame nameLiuksas pagrindiniame namePirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelisPirties namelis

Kojeliai – kaimas Klaipėdos rajono savivaldybėje, 4 km nuo Agluonėnų, 13 km iki Gargždų, 19 km iki Klaipėdos. Sodyba apsupta vaizdingu mišku, 2 km nuo pagrindinio kelio Klaipėda – Agluonėnai. Sodyboje būsite palepinti ramybės, tylos natūralios gamtos prieglobstyje.

Sodyboje yra pirtis ir pokylių salė.

Pirtis talpina iki 15 žmonių su miegamosiomis vietomis, mini virtuvėle, šaldytuvu, židiniu, san mazgu, dušine su šalto vandens kubilėliu. Išėjus iš pirties, galėsite atsigaivinti šalia esančiame giliame tvenkinyje, pasėdėti patogioje terasoje, stebėdami tvenkinyje nardančias žuvis. Šalia pirties pastato galėsite pasikepti patiekalų akmeniniame židinyje.

Pokylių salė talpina iki 45 žmonių (28 miegamosios vietos), puikiai įrengta su visa reikiama buitine technika virtuvė, 4 san.mazgai (iš jų 3 su dušo kabinom).

Kainos sutartinės

Taip pat:

- Pavėsinė

- Pokylių salė

- Rusiška pirtis

 - Tvenkinys kieme

- Židinys lauke 

Kontaktai, informacija

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!
AdresasMėlynių g. 20, Kojelių km., Agluonėnų sen., Klaipėda
Telefonai +370 687 32469
Dirbame visus metus
Patogumai:
Numeryje
Dušas ir WC
Terasa / Balkonas
Mini virtuvėlė
Viryklė
Šaldytuvas
Arbatinukas
Indai
Stalo įrankiai
TV
Židinys
Patalynė
Rankšluosčiai
Kiemas
Automobilių vietos
Šašlykinė / Grilis
Pavėsinė
Maitinimas
Virtuvė bendra
Pramogos
Pirtis / Sauna
Žvejyba
Papildomos paslaugos
Banketų salė
Konferencijų salė
Banketų ruošimas
Kambarių, vietų skaičius
Kambarių skaičius vieno kambario, dviejų kambarių
Numeriaivienviečiai, dviviečiai, triviečiai, keturviečiai, penkiaviečiai
Bendras vietų skaičius45
Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti maršrutą į Mėlynių g. 20, Kojelių km., Agluonėnų sen., Klaipėda
Atnaujinta 2016 gruodžio mėn. 20 d.
Patikima nuoma
PrieJūros.LT narys
nuo 2015 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 687 32469
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Poilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJuros.LT © 2005-2017 Visos teisės saugomos
"PrieJūros.LT" yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti