PrieJūros.LT » Klaipėdos apskritis » Sodybos » NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA

NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA

NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 1NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 2NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 3NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 4NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 5NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 6NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 7NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 8NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 9NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 10NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 11NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 12NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 13NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 14NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 15NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 16NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 17NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 18NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 19NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 20NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 21NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 22NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 23NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 24NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 25NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 26NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 27NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 28NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 29NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 30NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 31NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 32NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 33NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 34NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 35NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 36NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 37NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 38NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 39NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 40NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 41NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 42NAUJA vieta ramiam poilsiui ir šventėms ORVIDŲ SODYBA - 43

Jūsų šventėms

Salantų regioniniame parke, netoli Salantų miestelio įsikūrusioje sodyboje – muziejuje įrengtas didelis pastatas, kurio pirmame aukšte yra 50 vietų pokylių salė, didelė patogi virtuvė su pagalbinėmis patalpomis ir tualetais.

Kviečiame švęsti vestuves, gimtadienius, jubiliejus, krikštynas, įmonių šventes.

Švenčiant šventes Orvidų sodyboje, Jums nereikės rūpintis svečių nakvyne, nes pastato antrame aukšte Jūsų patogumui yra įrengti 5 kambariai su dušais ir tualetais. Siūlome nakvynę iki 21 asmens.

Savo darbą puikiai išmanančios virtuvės darbuotojos padės Jums sukurti šventinį valgiaraštį, pagal visus Jūsų norus ir lūkesčius.

Didelės sodybos erdvės suteiks Jums galimybę savo šventę švęsti ne tik pokylių salėje, bet ir panorėjus parsikelti į lauką ar pasivaikščioti bei pasifotografuoti Viliaus Orvido akmentašystės muziejuje.

Poilsis sodyboje

Orvidų sodyba kviečia apsilankyti ir gerai praleisti laiką visus, pasiilgusius ramybės bei ieškančius gamtos prieglobsčio. Sodyboje, kurios teritorijoje įsikūręs Viliaus Orvido įkurtas akmentašystės muziejus po atviru dangumi nuošaliau, lankytojų patogumui bei poilsiui yra įrengtas didelis pastatas, kurio antrame aukšte siūlomi atskiri kambariai su tualetais ir dušais, siekiant paremti muziejaus veiklą bei Viliaus Orvido kūrybos išsaugojimą.

Sodybos patalpos bei aplinka puikiai pritaikyti tiek pavienių turistų nakvynei tiek šeimų su vaikais poilsiui.

Poilsiaujant sodyboje, galima žvejoti bei vėžiauti tiek pačioje sodyboje esančiuose vandens telkiniuose, tiek netoliese vilnijančioje Salanto upėje ar Platelių ežere. Taip pat neribotai lankytis Viliaus Orvido akmentašystės muziejuje, grožėtis įvairiais technikos stebuklais, meno kūriniais bei įspūdingo grožio gamta, supančia sodybą iš visų pusių.

Vaikų stovyklos

Orvidų sodyba – muziejus taip pat kviečia pasiilsėti ir papramogauti visus mažuosius. Sodyboje su dideliu pastatu, kurio pirmame aukšte įrengta erdvi salė, o antrame aukšte miegamieji kambariai (talpinantys 21 asmenį) gali būti rengiamos vaikų vasaros stovyklos.

Vaikai atitrūkę nuo miesto šurmulio galės pasidžiaugti gamta, sodyboje esančiais vandens telkiniais, pasigrožėti įspūdinga gyvūnija, sportuoti, žaisti ar pasivaikščioti po Viliaus Orvido akmentašystės muziejų ir net gi patys pasimokyti šio amato.

Užklausa paslaugos teikėjui

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas
Kaina ne sezono metu
nuo 20 iki 90 € parai


Kaina sezono metu
nuo 20 iki 90 € parai

Kontaktai, informacija

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!
AdresasPlungės g. 18, Gargždelės k., Kretingos r., Klaipėdos apskritis
Telefonai +370 688 16207
Tinklalapiswww.orvidusodyba.lt
Dirbame visus metus
Numeriaidviviečiai, keturviečiai
Kaina už numerį parai
Kaina ne sezono metuKaina sezono metu
nuo 20 iki 90 € parai
nuo 20 iki 90 € parai
Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti maršrutą į Plungės g. 18, Gargždelės k., Kretingos r., Klaipėdos apskritis

Pramogos ir paslaugos

Orvidų sodyba - muziejus Kretingos rajoneOrvidų sodyba - muziejus Kretingos rajonePlungės g. 18, Gargždelės k., Kretingos r.
+370 613 28624 +370 688 16207
Atnaujinta 2017 gegužės 11 d.
Patikima nuoma
PrieJūros.LT narys
nuo 2017 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 688 16207
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Poilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJūros.LT © 2005-2018 Visos teisės saugomos
„PrieJūros.LT“ yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti