Loading...

Apartamentai Maljorkoje šalia Cala Domingos paplüdimio

Atnaujinta 2020 vasario mėn. 27 d.
Patikima nuomaPrieJūros.LT narys nuo 2019 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Apartamentų - buto nuoma Maljorkoje.

Cales De Mallorca - poilsio kurortas, kuris yra pietinėje Maljorkos dalyje. Artimiausias miestelis yra Felanitx, jame kiekvieną sekmadienį galite nupirkti turguje (beje, viename geriausių Maljorkoje) suvenyrų, odos gaminių, kt. ir paskanauti vietinių skanėstų. Kurortas yra maždaug 60 km nuo sostinės ir oro uosto.

Tai yra puiki vieta šeimos atostogoms su puikiais smėlėtais paplūdimiais ir daugybe atrakcijų, skirtų vaikams ir suaugusiems. Cales de Mallorca miestelyje rasite tikrą galybę drabužių ir suvenyrų parduotuvėlių, o taip pat kavinių, barų ir restoranų. Taip pat rasite maisto parduotuvių, galėsite išsinuomoti automobilį ar įsigyti daugybę vandens pramogų, ar paplaukioti keltu po rytinę Maljorkos pakrantę.

Cales De Malorca yra 3 paplūdimiai, vienas iš jų, Cala Domingos yra vienas iš gražiausių ir patraukliasių Maljorkoje. Kiekvieną iš tų paplūdimių Jūs galite lengvai pasiekti pėstute (10-15 min.) arba su mažu traukinuku.

Vietinės atrakcijos

Miestelis yra labai geroje vietoje, prie senovinio Manocor miesto. Visai netoliese Jūs galite rasti perlų gamyklą ir parduotuvę Majorica (10 km.). Taip pat aplankykite gražius urvus "Caves of Drach" ir būtinai užsukite į gražųjį Porto Cristo miestelį bei paragaukite vietinių jūros gėrybių.

Per visa pakrantę driekiasi nuostabūs ir romantiški kurortai, tokie kaip Cala Figuera, Sa Coma, Calla Millor, Cala d’Or ir Porto Colom,  kurie tikrai verti praleistos dienos.

Klimatas

Klimatas yra švelnus - žiemą, sausio mėn nuo10 iki 18 C, o vasaros – karštos, kartais temperatūra kyla iki 40 C.

Nuo mūsų pastato parduotuvės ir pramogos yra maždaug už 500 metrų, o gražiausią paplūdimį "Cala Domingos" Jūs galite pasiekti pėstute, jis yra maždaug už 700 metrų (10-15 min. ėjimo).

Apartamentai turi didelį balkoną iš kurio matoma jūra.

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieJūros.lt duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui perduodant Jūsų užklausą.

 • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

 • Adresas Carrer de sa Mola, 158, 07689 Cales de Mallorca, IIIes Balears, Spain, Maljorka Žemėlapis
 • Kalbame lietuviškai, angliškai, rusiškai
 • Telefonai +370 629 18743
 • Dirbame visus metus
 • Apytiksliai atstumai

 • Iki jūros ~ 700 m
 • Kambarių, vietų skaičius

 • Kambarių skaičius apartamentuose / bute 2 kambariai
 • Maks. žmonių skaičius apartamentuose / bute 5
 • Bendras vietų skaičius 5
Įvertinkite, jei čia buvote apsistoję