"Arūnės" apartamentai Palangoje. Iki 40% nuolaidos!

Atnaujinta 2018 gegužės 10 d.
Patikima nuomaPrieJūros.LT narys nuo 2007 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Užklausa

Specialus kainos pasiūlymas:

 • Nuo 35 € parai.
 • Nuo 75 € savaitgaliui (2 paros).
 • Nuo 230 € savaitei (7 paros).

Iki 40% NUOLAIDA apartamentams ne sezono metu!

Atnaujinta 09:04 val., 2018 gegužės 10 d.

Apartamentai Palangoje "KUBAS"

Poilsis ištaiginguose apartamentuose Palangoje garantuose Jums nepamirštamas akimirkas. Pamėginkite pasidalyti su mumis savo savaitgalio ar atostogų norais. Mes pasistengsime juos išpildyti...

MIDI apartamentai su terasa

Pritaikyti 3+1 (65 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, atskiras miegamasis, san. mazgas. Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė TV, oro kondicionierius, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: elektrinė viryklė, orkaitė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė. Svetainėje yra išėjimas į terasą (rytinę pusę).

Midi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasa

MIDI apartametnai su balkonu

Pritaikyti 4+1 (65 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, atskiras miegamasis, san. mazgas. Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė TV, oro kondicionierius, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė. Svetainėje yra išėjimas į balkoną(rytinę pusę).

MIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonu

Grand apartamentai su terasa

Pritaikyti 4+1 (70 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, kondicionierius, signalizacija, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje. Virtuvėje - el. viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į terasą (pietinę pusę).

Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.

Grand apartamentai su terasa

Pritaikyti 4+1 (76 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas. Šiuose apartamentuose yra palydovinė TV, signalizacija, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: elektrinė viryklė, orkaitė, indaplove, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Miegamajame yra išėjimas į terasa (pietinėje pusėje).

Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.

Grand dviejų miegamųjų apartamentai

Pritaikyti 4+2 (76 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, kondicionieriai, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: elektrinė viryklė, orkaite, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, dviejų durų šaldytuvas, skalbyklė.

Grand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentai

Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai su balkonu

Pritaikytas 4+2 žmonėms.

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji su dvigulėmis lovomis, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė TV, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: el. viryklė, orkaitė, indaplovė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į erdvų balkoną (pietinę pusę).

Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.

Grand apartamentai su balkonu

Pritaikyti 4+1 (70 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, kondicionierius, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje. Virtuvėje – elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į balkoną (pietinę pusę).

Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.

MINI apartamentai su terasa

Pritaikyti 4 žmonėms. 55 m2 bendrojo ploto.

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, atskiras miegamasis, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija,  priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje. Virtuvėje – elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į terasą (rytinę pusę).

MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa

Mini apartamentai

Pritaikyti 4+1 (55m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, svetainė, vienas atskiras miegamasis, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje. Virtuvėje – elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, indaplovė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.

Standartiniai dviejų miegamųjų apartamentai

Pritaikyti 4+2 žmonėms (60 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, signalizacija, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje - el. viryklė, indaplove, orkaite, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė, dziovykle.

Svetainėje yra išėjimas į terasą (pietinę pusę).

Standartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentai

65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga.   Žiūrėti žemėlapyje »

Pritaikyti 3+1 žmonėms.

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, atskiras miegamasis, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta kabeline televizija, kondicionierius, priklauso viena vieta aikštelėje. Virtuvėje – elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė. Svetainėje yra išėjimas į terasą (pietinę pusę).

65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga

70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga.   Žiūrėti žemėlapyje »

Pritaikyti 4+1 žmonėms.

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, miegamasis, san. mazgas: erdvi vonia, dušas, WC, bide.

Šiuose apartamentuose įrengta kabelinė televizija, kondicionieriai, priklauso viena vieta aikštelėje.

Virtuvėje:  viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, indaplove, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į 20 m2 ploto balkoną (į vakarų pusę) su vaizdu į jūrą.

70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga

Apartamentų nuomos kainos

Vasaros sezono metu apartamentų "KUBAS" kainos nuo - 140 EUR.

Nuomojant 7-ių dienų ir ilgesniam laikotarpiui - taikomos nuolaidos.

Nesezono metu taikomos nuolaidos iki 40%!

Daugiau informacijos mūsų svetainėse www.apartamentai.eu ir www.apartamentai.info

Užklausa paslaugos teikėjui

Užsisakant tiesiogiai – geresnė kaina!

 • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

 • Užsisakant tiesiogiai – geresnė kaina!

 • Adresas S. Nėries g. 9, Palanga
 • Kalbame lietuviškai, angliškai, rusiškai, vokiškai
 • Telefonai +370 639 72121 (LT, EN, RU, DE); +370 699 28280 (LT, EN, RU, DE)
 • Tinklalapis www.apartamentai.eu
 • Dirbame visus metus
 • Patogumai

 • Bute / apartamentuose
  • Atskiras įėjimas iš kiemo
  • Dušas ir WC
  • Terasa / Balkonas
  • Virtuvė
  • Viryklė
  • Orkaitė
  • Šaldytuvas
  • Mikrobangų krosnelė
  • Arbatinukas
  • Indai
  • Stalo įrankiai
  • Indaplovė
  • Bevielis internetas (Wi-Fi)
  • TV
  • Kabelinė / SAT TV
  • Oro kondicionierius
  • Židinys
  • Rankšluosčiai
  • Patalynė
  • Skalbimo mašina
 • Kiemas
  • Automobilių vietos
  • Šašlykinė / Grilis
 • Maitinimas
  • Yra numerių su virtuvėmis
  • Pusryčiai už papildomą kainą
 • Paslaugos poilsiautojams
  • Nuvežimas į/iš artimiausio oro uosto
 • Vieta automobiliui nemokama
 • Apytiksliai atstumai

 • Iki jūros ~ 400 m
 • Iki miesto centro ~ 60 m
 • Iki artimiausios kavinės/ restorano ~ 60 m
 • Iki artimiausios parduotuvės ~ 300 m
 • Iki Palangos oro uosto ~ 5 km
 • Iki Rygos oro uosto ~ 280 km
 • Kambarių, vietų skaičius

 • Kambarių skaičius bute / apartamentuose dviejų kambarių, trijų kambarių
 • Maks. žmonių skaičius bute / apartamentuose 6
 • Kaina už apartamentus parai

  • Kaina ne sezono metu
   rugsėjo 1 - birželio 23 - nuo 30 iki 58 € parai
  • Kaina sezono metu
   birželio 24 - rugpjūčio 31 - nuo 100 iki 150 € parai
  • Naujieji metai
   gruodžio 12 - sausio 20 - nuo 100 iki 140 € parai
 • "Pagalvės" mokestis (savivaldybės rinkliava) asmeniui parai - 1 € (vaikams iki 18 metų mokestis neskaičiuojamas)
 • Atsiskaitymas banko kortelėmis yra
 • Sąskaitos numeris LT157044060000783782
 • Bankas AB SEB Bankas       SWIFT kodas: CBVILT2X
 • Rezervavimas patvirtinamas po avanso pervedimo 30%
 • Nuostatai

 • Nemokamas rezervacijos atšaukimas 2 savaitės iki užsakyto poilsio pradžios
 • Atvykimo laikas nuo 14:00
 • Išvykimo laikas iki 12:00
 • Tylos laikas nuo 00:00 iki 08:00
 • Patalpose nerūkoma  
 • Su naminiais gyvūnais apgyvendiname
 • Trumpiausias užsakymo laikas 1 para

Pramogos ir paslaugos

Iki 40% nuolaidos! "Arūnės" apartamentai PalangojeIki 40% nuolaidos! "Arūnės" apartamentai Palangoje S. Nėries g. 9+370 639 72121; +370 699 28280