PrieJūros.LT » Palanga » Apartamentų ir butų nuoma » "Arūnės" apartamentai Palangoje. Iki 40% nuolaidos!

"Arūnės" apartamentai Palangoje. Iki 40% nuolaidos!

Apartamentai Palangoje "KUBAS"

Poilsis ištaiginguose apartamentuose Palangoje garantuose Jums nepamirštamas akimirkas. Pamėginkite pasidalyti su mumis savo savaitgalio ar atostogų norais. Mes pasistengsime juos išpildyti...

MIDI apartamentai su terasa

Pritaikyti 3+1 (65 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, atskiras miegamasis, san. mazgas. Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė TV, oro kondicionierius, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: elektrinė viryklė, orkaitė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė. Svetainėje yra išėjimas į terasą (rytinę pusę).

Midi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasaMidi apartamentai su terasa

MIDI apartametnai su balkonu

Pritaikyti 4+1 (65 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, atskiras miegamasis, san. mazgas. Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė TV, oro kondicionierius, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė. Svetainėje yra išėjimas į balkoną(rytinę pusę).

MIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonuMIDI apartametnai su balkonu

Grand apartamentai su terasa

Pritaikyti 4+1 (70 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, kondicionierius, signalizacija, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje. Virtuvėje - el. viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į terasą (pietinę pusę).

Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.Grand apartamentai su terasa 70 kv.m.

Grand apartamentai su terasa

Pritaikyti 4+1 (76 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas. Šiuose apartamentuose yra palydovinė TV, signalizacija, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: elektrinė viryklė, orkaitė, indaplove, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Miegamajame yra išėjimas į terasa (pietinėje pusėje).

Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.Grand apartamentai su terasa 76 kv.m.

Grand dviejų miegamųjų apartamentai

Pritaikyti 4+2 (76 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, kondicionieriai, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: elektrinė viryklė, orkaite, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, dviejų durų šaldytuvas, skalbyklė.

Grand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentaiGrand dviejų miegamųjų apartamentai

Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai su balkonu

Pritaikytas 4+2 žmonėms.

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji su dvigulėmis lovomis, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė TV, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje: el. viryklė, orkaitė, indaplovė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į erdvų balkoną (pietinę pusę).

Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.Prabangūs dviejų miegamųjų apartamentai 70 kv.m.

Grand apartamentai su balkonu

Pritaikyti 4+1 (70 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, kondicionierius, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje. Virtuvėje – elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į balkoną (pietinę pusę).

Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.Grand apartamentas su balkonu 70 kv.m.

MINI apartamentai su terasa

Pritaikyti 4 žmonėms. 55 m2 bendrojo ploto.

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, atskiras miegamasis, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija,  priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje. Virtuvėje – elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į terasą (rytinę pusę).

MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa MINI apartamentai su terasa

Mini apartamentai

Pritaikyti 4+1 (55m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, svetainė, vienas atskiras miegamasis, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje. Virtuvėje – elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, indaplovė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė.

Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.Mini apartamentai 55 kv.m.

Standartiniai dviejų miegamųjų apartamentai

Pritaikyti 4+2 žmonėms (60 m2 bendrojo ploto).

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, du atskiri miegamieji, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta palydovinė televizija, signalizacija, priklauso viena vieta požeminėje aikštelėje.

Virtuvėje - el. viryklė, indaplove, orkaite, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė, dziovykle.

Svetainėje yra išėjimas į terasą (pietinę pusę).

Standartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentaiStandartiniai dviejų miegamųjų apartamentai

65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga.   Žiūrėti žemėlapyje »

Pritaikyti 3+1 žmonėms.

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, atskiras miegamasis, san. mazgas.

Šiuose apartamentuose įrengta kabeline televizija, kondicionierius, priklauso viena vieta aikštelėje. Virtuvėje – elektrinė viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, šaldytuvas, skalbyklė. Svetainėje yra išėjimas į terasą (pietinę pusę).

65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga65 m2 apartamentai su balkonu. S.Neries 37, Palanga

70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga.   Žiūrėti žemėlapyje »

Pritaikyti 4+1 žmonėms.

Apartamentų patalpose yra virtuvė, erdvi svetainė, miegamasis, san. mazgas: erdvi vonia, dušas, WC, bide.

Šiuose apartamentuose įrengta kabelinė televizija, kondicionieriai, priklauso viena vieta aikštelėje.

Virtuvėje:  viryklė, mikrobangų krosnelė, virdulys, indai, indaplove, šaldytuvas, skalbyklė.

Svetainėje yra išėjimas į 20 m2 ploto balkoną (į vakarų pusę) su vaizdu į jūrą.

70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga70 m2 prabangūs vieno miegamojo apartamentai su vaizdu į jūrą. Daukanto g.10, Palanga

Apartamentų nuomos kainos

Vasaros sezono metu apartamentų "KUBAS" kainos nuo - 140 EUR.

Nuomojant 7-ių dienų ir ilgesniam laikotarpiui - taikomos nuolaidos.

Nesezono metu taikomos nuolaidos iki 40%!

Daugiau informacijos mūsų svetainėse www.apartamentai.eu ir www.apartamentai.info

Užklausa paslaugos teikėjui

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas
Kaina ne sezono metu
nuo 30 iki 58 € parai


Kaina sezono metu
nuo 100 iki 150 € parai

Kontaktai, informacija

Užsisakant tiesiogiai - geresnė kaina!
AdresasS. Nėries g. 9, Palanga
Kalbamelietuviškai, rusiškai, angliškai, vokiškai
Telefonai +370 639 72121 (LT, EN, RU, DE); +370 699 28280 (LT, EN, RU, DE)
Tinklalapiswww.apartamentai.eu
Dirbame visus metus
Patogumai:
Bute / apartamentuose
Atskiras įėjimas iš kiemo
Dušas ir WC
Terasa / Balkonas
Virtuvė numeryje
Viryklė
Orkaitė
Šaldytuvas
Mikrobangų krosnelė
Arbatinukas
Indai
Stalo įrankiai
Indaplovė
Bevielis internetas (Wi-Fi)
TV
Kabelinė / SAT TV
Oro kondicionierius
Židinys
Patalynė
Rankšluosčiai
Skalbimo mašina
Kiemas
Automobilių vietos
Šašlykinė / Grilis
Maitinimas
Yra numerių su virtuvėmis
Pusryčius galima užsisakyti už papildomą kainą
Paslaugos poilsiautojams
Nuvežimas į/iš artimiausio oro uosto
Vieta automobiliui nemokama
Apytiksliai atstumai:
Iki jūros ~ 400 m
Iki miesto centro ~ 60 m
Iki artimiausios kavinės/ restorano ~ 60 m
Iki artimiausios parduotuvės ~ 300 m
Iki Palangos oro uosto ~ 5 km
Iki Rygos oro uosto ~ 280 km
Kambarių, vietų skaičius
Kambarių skaičius bute / apartamentuose dviejų kambarių, trijų kambarių
Maks. žmonių skaičius bute / apartamentuose6
Kaina už apartamentus parai
Kaina ne sezono metuKaina sezono metuNaujieji metai
(gruodžio 12 - sausio 20)
nuo 30 iki 58 € parai
nuo 100 iki 150 € parai
nuo 100 iki 140 € parai
"Pagalvės" mokestis (savivaldybės rinkliava) asmeniui parai - 1 € (vaikams iki 18 metų mokestis neskaičiuojamas)
Atsiskaitymas banko kortelėmisyra
Sąskaitos numerisLT157044060000783782
BankasAB SEB Bankas       SWIFT kodas: CBVILT2X
Rezervavimas patvirtinamas po avanso pervedimo30%
Nuostatai:
Nemokamas rezervacijos atšaukimas2 savaitės iki užsakyto poilsio pradžios
Atvykimo laikasnuo 14:00
Išvykimo laikasiki 12:00
Tylos laikasnuo 00:00 iki 08:00
Patalpose nerūkoma 
Su naminiais gyvūnaisapgyvendiname
Trumpiausias užsakymo laikas1 para
Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti maršrutą į S. Nėries g. 9, Palanga

Pramogos ir paslaugos

Iki 40% nuolaidos! "Arūnės" apartamentai PalangojeIki 40% nuolaidos! "Arūnės" apartamentai PalangojeS. Nėries g. 9
+370 639 72121; +370 699 28280
Atnaujinta 2017 lapkričio 13 d.
Patikima nuoma
PrieJūros.LT narys
nuo 2007 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 639 72121 (LT, EN, RU, DE); +370 699 28280 (LT, EN, RU, DE)
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Poilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJūros.LT © 2005-2018 Visos teisės saugomos
„PrieJūros.LT“ yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti