PrieJuros.LT » Romantiški savaitgaliai » Šventoji » "AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis

"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis

"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 1"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 2"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 3"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 4"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 5"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 6"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 7"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 8"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 9"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 10"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 11"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 12"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 13"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 14"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 15"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 16"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 17"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 18"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 19"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 20"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 21"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 22"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 23"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 24"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 25"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 26"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 27"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 28"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 29"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 30"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 31"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 32"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 33"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 34"AKMENINĖ SALA". Rąstinis namas su pirtimi ir miegamomis vietomis 35

Rąstinio namelio su pirtimi nuoma ŠventojojeIšnuomojamas naujai pastatytas rąstinis namas ant Šventosios upės kranto. Name yra trys kambariai, 8 miegamos vietos, pirtis, priepirtyje - stalas pasisėdėjimams, židinys. Yra dušas, WC.

Kieme yra pavėsinė su lauko židiniu. Šalia tvenkinys, naujai įrengta krepšinio aikštelė, sūpynės ir žaidimų aikštelė vaikams.

Rąstinį namelį ypač rekomenduojame žvejams - šalia tvenkinys ir Šventosios upė. Išsinuomoję namą, meškerėmis galėsite naudotis nemokamai.

Kainos

  • Naujiems metams kaina sutartinė.
  • Namo nuoma iki 8 asmenų (be pirties) - 100 EUR/ para.
  • Pirties kūrimas - 45 EUR / 3val.
  • Užsisakant tik pirtį (be nakvynės), pirties nuoma - 45 EUR / 3val.
  • Į kainą neįskaičiuota savivaldybės rinkliava ("Pagalvės" mokestis) - 1 € parai asmeniui nuo 18 m.

Nuomojantiems namą 5 paroms ir ilgiau, taikome nuolaidas. Apsistojus mažiau nei 8 asmenims, nuomos kaina sutartinė.

Atsiskaitomoji sąskaita:
LT227300010010354992
Gavėjas: Gitana Švedkauskienė 

Baidares Sventosios upe
Rengiame iškylas baidarėmis Šventosios upe.
Daugiau informacijos rasite čia - 
Baidarės.

Dviračių nuoma svečiams
Mūsų svečiams - dviračių nuoma.
 

 
 

Kontaktai, informacija

Adresas Aviečių takas. 22, Šventoji
Telefonai +370 655 16627; +370 655 20286
El. paštasgitsved@gmail.com
Tinklalapis www.akmeninesala.lt
Dirbame visus metus
Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti maršrutą į

Daugiau informacijos apie Rąstinis namelis prie Šventosios upės "AKMENINĖ SALA" »

Atnaujinta 2016 gegužės mėn. 31 d.
Patikima nuoma
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sveikatos centras EnergetikasPoilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJuros.LT © 2005-2017 Visos teisės saugomos
"PrieJūros.LT" yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti