PrieJuros.LT » Šventoji » Namelių nuoma » Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje

Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje

Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 1Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 2Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 3Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 4Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 5Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 6Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 7Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 8Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 9Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 10Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 11Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 12Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 13Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 14Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 15Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 16Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 17Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 18Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 19Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 20Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 21Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 22Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 23Nauji vieno ir dviejų kambarių nameliai Šventojoje - 24

Maloniai kviečiame atvykti į Šventają pailsėti prie jūros. Poilsio namai įsikūrę šalia centrinės kurorto dalies, ant upės kranto,nesiribojantys su kaimynais, ramioje, atokioje nuo gatvės šurmulio vietoje. Atstumas iki centrines gatves 4-5 minutes pėsčiomis.

Uždarame kieme, jaukioje namų aplinkoje rasite vietą sau ir savo draugams. 

Jums siūlome:

1. medinius namelius kuriuose yra dvigulės ir viengulės lovos, LCD televizoriai, terasa su baldais, atskiras dušas / WC, virtuve su imontuotais balduose dujine bei šaldytuvu, visais indais ir puodais.

2. Svečių namuose Jūsų patogumui jaukiai įrengtas 4-ietis kambarys su visais patogumais (dušais, WC, praustuvais, LCD TV, virtuvinis su imontuotu saldytuvu bei dujine ). 

Kambariai su daliniais patogumais. Kiekvieno kambario poilsiautojams vakarojimui lauke yra skirti lauko baldų komplekti, šašlykinės ir iešmai. Vaikams skirta bendra žaidimų aikštelėje. 

Taip pat galite naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele, šašlykinėmis, iešmais, grotelėmis kepimui, įrengta vaikų žaidimo aikštelė (karstykles, sūpynės ir smėlio dėžė, hamakas) bei upes krantu žvejybai ar poilsiui.

Nuomojamos vietos politika

Informacija:

  • Į kambarių nuomos kaina neįskaičiuoti rankšluosčiai ir patalynės užvalkalai (nuoma - patalynės komplektas 10 Lt asmeniui viso poilsio metu);
  • Atvykimas nuo 14.00 val.
  • Išvykimas iki 12.00 val.

Kainos sezono metu:

  • Mediniai nameliai 55-60 Eur / para.
  • Kambariai - 30-50 Eur / para.
  • Ne sezono metu 30-50 Eur / para
  • Kainos kinta priklausomai nuo sezono laiko, žmonių skaičiaus, šventinių dienų.

Namelius ir kambarius rezervuojame iš anksto, į sąskaitą pervedamas 1 arba 2 parų avansas per parą nuo užsakymo padarymo. 

Pervedant avansą, eilutėje ’’MOKĖJIMO PASKIRTIS’’ nurodykite atvykimo ir išvykimo datas, savo kontaktinį telefoną bei kambario pavadinimą, kurį suzinosite telefonu, bei žmonių skaičių.Pvz:(07.08-15, 867750900,nam 2, 4zm)

Rezervuotos bus tos dienos, kokias nurodysite pavedime.

Avansas pervedamas į sąskaitą:

  • Saulius Fetingas
  • A/S LT 077300010093285800,
  • "Swedbank", AB

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas
Kaina ne sezono metu
nuo 30 € parai


Kaina sezono metu
nuo 30 iki 60 € parai

Kontaktai, informacija

AdresasPylimo g. 83, Šventoji
Telefonai +370 677 50900
Tinklalapiswww.fetingas.lt
Dirbame sezono metu
Apytiksliai atstumai:
Iki jūros ~ 600 m
Kambarių, vietų skaičius
Kambarių skaičius Namelyje vieno kambario, dviejų kambarių
Maks. žmonių skaičius Namelyje4
Kaina už namelį parai
Kaina ne sezono metuKaina sezono metu
nuo 30 iki 60 € parai
nuo 30 iki 60 € parai
Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti maršrutą į
Atnaujinta 2016 spalio 25 d.
Patikima nuoma
PrieJūros.LT narys
nuo 2016 metų

PrieJūros.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieJūros.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Poilsio kompleksas PapėjeSvečių namai Aštuoni
PrieJuros.LT © 2005-2017 Visos teisės saugomos
"PrieJūros.LT" yra registruotas prekinis ženklas.
Įsiminti